top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

Yeni Spider-Man 2 Yolda! Çıkış tarihi ne zaman?

Insomniac tarafından geliştirilen Marvel's Spider-Man 2 çıkış tarihi belli oldu. Playstation özel oyun sonbaharda çıkışını yapacak.


Çokça sızıntısının olduğu Spider-Man 2 resmi olarak duyuruldu. Playstation özel oyunu olan Spider-Man 2 çıkış tarihi 2023 Yılının sonbaharı işaret edildi, Net bir tarih paylaşılmadı. konu hakkında oldukça garip bir yerden bilgi geldi! O halde haberin detayına birlikte göz atalım.


Marvel's Spider-Man 2'nin çıkış tarihi sızıldı!


Insomniac tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man 2, İlk oyununun başarısı sayesinde 2023 Yılının en çok beklenen oyunlarından biri olmayı başardı, Yapımın venom'un ses aktörü olan Tony Todd Twitter üzerinden beklenen oyun hakkında bir paylaşım yayınlandı. Çok zaman geçmeden paylaşımını silen Tony Todd, yeni gelecek olan Spider-Man 2 Oyununun Eylül ayında çıkış yapıcağını duyurdu!


Peki İleride Bir Zamanda PC platformlarına çıkar mı?

Kesin çıkar diye birşey yok fakat Spider-Man Remestred oyunu 1,5 Milyon'dan fazla satıldığı için The Last of Us oyunu gibi 4 Yıl yerine Spider-Man 2 oyunu çıktıktan 1,2 Yıl içinde çıkması hiçte imkansız değil gibi görünüyor.
Comentarios


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page