top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

The Day Before Tekrardan Ertelendi!

2021 Yılında fragmanı ile çoğu oyuncuları büyüleyen oyun, The Day Before Ertelendi. İşte Detaylar.

the day before

Zombi temalı hayatta kalma oyunu The Day Before Tekrardan Ertelendi, aradan geçen iki yılın ardından tekrardan bir fragman yayınlandı. Oyun tekrardan ertelendi. Geliştirici Fnatic, Oyunun 7 Aralıkta oyunu yetiştiriceğine dair söz verdi. 2023 Yılının son mükemmel oyunu gibi duruyor.


Aradan geçen yılların ardından artık bir fragman daha geldi. Oyun içi görüntüler, Grafikler, Oynanış videosu ile eğer tekrardan bir ertelenme olmaz ise 7 Aralık'ta çıkacak olan o nefis oyun videosu:

The Day Before, 7 Aralıkta Çıkıcak!


The Day Before, ilk olarak 2021'de geçtiğimiz yılın Haziran ayında çıkışı planlanmıştı. Fakat Unreal Engine 5 geçebilmek için oyun 2023 Mart ayına ertelendi, Bu yıl ocak ayında ise oyun 10 Kasıma ertelenmişti.Final fragman ise 2 gün önce paylaşıldı, 5 Aralık'ta erken erişime açılacağı açıklandı. 3,5 dakikalık fragmanda ise silahlar, grafikler, mekanikler, açık dünya, karakter yaratma ekranı gösteriyor.


Geliştiricilerin söylemi üzerine, oyun 7 Aralık'tan önce oyun Erken Erişimde iken oyun 39 Dolar olucak, Tam sürüm fiyatı ise 49 dolara yükseleceği söylendi. 20 Kasım'dan sonra Steam Türk Lirasını, dolara geçireceği için Türkiyede fiyatı ne olacağını tahmin edemiyoruz.Comments


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page