top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

Red Dead Redemption Geri Dönüyor

2010 Yılında piyasaya sürülen Red Dead Redemption, Playstation 4 ve Nintendo Switch platformlarına geliyor!

Red Dead Redemption Geri Dönüyor - Oyun Bilgim

Rockstar'ın Gta Serisinden sonra en çok sevilen oyunu Red Dead Redemption Serisinin ilk oyunu Playstation 4 ve Nintendo Switch playformlarına 17 Ağustos'ta piyasaya sürülecek hayla PC için bir açıklama gelmedi.


Red Dead Redemption, ilk olarak Playstation 3 ve Xbox 360'a çıkartıldı xbox geriye uyumluluk ile xbox one s,x gibi platformlarına oyunu çıkartabilmişti şimdi ise Playstation 4 ve Swtich konsollarına gelicek, 49,99 Dolar fiyat etiketiyle çıkış yapıcak oyun yine Türkçe bir alt yazı dili eklemiyor mağlesefi.


RED DEAD REDEMPTİON KONUSU

Red Dead Redemption, 1911'de Vahşi Batı'da geçen bir aksiyon-macera oyunudur. Oyuncular, eski kanun kaçağı John Marston'ı kontrol eder. Marston, Amerikan ve Meksikalı yetkililer tarafından, eski suç ortaklarını bulup adalet önüne çıkarmaya zorlanır. Karısı ve oğlunun rehinesi olarak tutulduğu için, Marston eski çetesine karşı bir dizi etik ve moral kararlarla yüzleşmek zorunda kalır. Oyunun sonu, Marston'ın ailesi için yaptığı fedakarlıklar ve Vahşi Batı'nın acımasızlığına karşı yeni bir hayat kurma çabaları ile sonuçlanır.

İngiltere merkezli Double Eleven Studios, Stüdyolarından çıkan iş Mağlesef bizim sandığım gibi Remestred veya Remake değil sadece görüntü ve kalite iyileştirilmesi yapılmış gibi duruyor.
Comments


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page