top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

PlayStation Plus Ocak Oyunları Açıklandı, Tam 3200 TL değerinde!

Playstation, PS Plus sahiplerine her ay ücretsiz verdiği oyunlarının bu ay verdiği ücretsiz oyunlar açıklandı. Peki bu ay hangi oyunları verilcek? İşte Tüm Detaylar...


a plague tale requiem - kapak
A Plague Tale REQUIEM

Genç bir kız olan Amicia ve küçük kardeşi Hugo'nun Ortaçağ Fransa'sında geçen hayatta kalma oyunudur. İki kardeş, gizemli bir salgının ortasında, akıl almaz bir fare sürüsü ve düşman askerleriyle başa çıkmaya çalışır. Hugo'nun gizemli güçlerini keşfetme ve hayatta kalmak için zorlu bir yolculuğa çıkma temeline dayanır. Çevresel bulmacaları çözerken ve düşmanlardan kaçarken Amicia ve Hugo'yu kontrol ederler. Atmosferik bir dünya, etkileyici grafikler ve derin bir hikaye sunmaktadır.


EVİL WEST
Evil West

Vahşi batının karanlık ve doğaüstü bir versiyonunda, şeytani varlıklarla ve yaratıklarla dolu bir dünyada, kötülüğe karşı mücadele eden bir avcıyı kontrol ediyoruz. Hızlı tempolu aksiyon, gelişmiş silahlar ve yeteneklerle dolu bir deneyim sunar. Oyuncuların karakterinin geçmişinden gelen gizemli güçleri keşfetmesini ve karanlık güçlere karşı savaşını konu alır. Evil West, oyunu korku ve aksiyonun birleşimini sunan atmosferik bir dünyada oynayanlara heyecan verici bir macera sunar.


Nobody Saves the World
Nobody Saves the World

15'ten fazla farklı form keşfederek, Görevleri tamamlayarak bu formları elde etmek, oyunculara çeşitli yeteneklere erişme imkanı sağlar. Görevlerin zorluk seviyeleri arttıkça, oyuncuların farklı yetenekleri ustalayarak, kendinize özgü kombinasyonlar yapmaları beklenmektedir. Tek başına veya çevrimiçi olarak bir arkadaşla birlikte oynanabilir. Felaket'i sonlandırarak dünyayı kurtarma amacı güderken, oyuncular devasa bir dünyayı keşfederler. Oyunun dinamik ve değişken zindanları, sürekli olarak oyunculara yeni zorluklar sunar.


Ocak Ayında Ücretsiz Verilecek Oyunlar


PS Plus Aralık oyunları, 1 Ocak tarihine kadar devam edecek. Lego, 2K Drive, Powerwash Simulator ve Sable'ı 1 Ocak gününe kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


PS Plus Ocak oyunları ise 2 Ocak tarihinden itibaren 5 Şubat'a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page