top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

Kolaydan Zora Souls-Like Oyunları

Kolaydan Zora Souls-Like Oyunları

kolaydan zora souls-like

Kolay Souls-Like Oyunu mu?

Başlığı görünce bir şaşırmış olabilirsiniz, Kolay souls-like oyun mu olur? diye ama önce bir dinleyin. Örneğin ilk defa souls-like oyun oynayacak birisi Sekiro ile başlarsa eminim sinirden bir daha souls like oyun oynamayacak ve oyunu asla bitiremeyecek fakat bloodborne gibi ilk başlarda zor ama alıştıkça kolaylaşan bir oyun ile souls-like oyunlarını oynamaya başlarsa ne olur?


İşte o yüzden bu yazıda ilk defa souls-like oyun oynıyacaklar için Kolaydan Zora Souls-Like Oyunlarına Hazır olun.


9 - Bloodborne

Hızlı tempolu ve agresif bir oynanışa sahip olan Bloodborne, Souls benzeri oyunlar arasında genellikle daha zor olarak kabul edilir. Başlangıçta zorlayıcı olabilir, ancak alıştıkça daha kolay hale gelir.


8 - Lords of the Fallen

Lords of the Fallen, atmosferik dünya ve yavaş tempolu savaşları ile dikkat çeker. Zorluk seviyesi oyuncuların stratejilerine ve yeteneklerine dayalı olarak değişebilir.


7 - Dark Souls

Karanlık Souls'un eşsiz zorlukları, oyuncuları beceri ve azimle dolu bir dünyada unutulmaz bir maceraya davet ediyor. Souls benzeri oyunlara yeni başlayanlar için uygun bir giriş sunar ve daha kolay bir öğrenme eğrisi sunar.


6 - Dark Souls 3

Dark Souls 3, çeşitli savaş mekanikleri ve atmosferle dolu bir dünyada oyunculara zorlu bir yolculuk sunar. Gerilim ve ödüllendirici deneyimler vaat eder. Serinin son oyunu, daha gelişmiş mekaniklere sahip olsa da, genel olarak Dark Souls 1'e göre daha erişilebilir bir deneyim sunar.


5 - Mortal Shell

Atmosferik bir dünyada oyunculara özgün bir deneyim sunar. Kabuk değiştirme mekaniği, zorlu düşmanlar ve gizemli hikaye, oyuncuları çeken unsurlardan sadece birkaçıdır. Souls benzeri oyunlara kıyasla daha az zorlayıcıdır.


4 - Demon's Souls (Remake)

Orijinal oyunun yeniden yapımı olan Demon's Souls, etkileyici grafikler ve ölümcül düşmanlarla dolu, unutulmaz bir souls-like oyunu, Dark Souls serisine kıyasla daha zorlayıcıdır ve özellikle yeni başlayanlar için oldukça zor olabilir.


3 - NiOh

Souls benzeri bir oyun olup zorlu düşmanlar ve çeşitli silahlarla dikkat çeker. Bu nedenle, özellikle yeni başlayanlar için zor bir başlangıç sunabilir.


2 - Sekiro: Shadows The Twice

FromSoftware tarafından geliştirilen bir aksiyon-rol yapma oyunudur. Hızlı ve acımasız savaşları, öğrenmeye dayalı oynanışı, muhteşem dünyası ve benzersiz Japon teması ve İnanılmaz zorluğuyla öne çıkar.


1 - Elden Ring

Gelelim aralarındaki en zorlu ve en yeni yapım olan Elden Ringe oyunun toplamda sadece Ana Görevler ve Hikayesi ile 60 saat civarı bir oyun süresi barındırıyor (Yan Hikayeler ile 80 saatte rahatca çıkabiliyorsunuz.) oyunun her yerinde farklı bir düşman her yerinde farklı bir şeyler yani ne diyebilirim kii ? Oyunun fiyatı her platform'da tuzlu indirimlerle 600 TL gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Sekiro'dan sonra oynanabilecek en iyi ve güzel oyun Elden Ring'tir.


Siz bu oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizle yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Comments


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page