top of page
3123.jpg
oyunbilgim favicon_edited.jpg
hgg-removebg-preview.png

Sonunda Beklenen Haber Geldi: GTA 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Bugün 16.00'da Grand Theft Auto 6 (GTA 6) Rockstar'ın twitter hesabından resmen duyuruldu.

grand theft auto 6

10 Yıl bekleyişin ardından sonunda Gta 6 duyuruldu. Rockstar, Aralık ayında Rockstar Games'in twitter hesabından Sam Houser (Ceo) şu paylaşımda bulundu.


Rockstar Games'in Twitterdaki Açıklaması;


Gelecek ay Rockstar Games'in 25. yıldönümü. İnanılmaz desteği sayesinde gerçekten tutkulu olduğumuz oyunlar yaratma fırsatımız oldu. Sensiz, bunların hiçbiri mümkün olmazdı ve paylaştığınız için hepinize minnettarız.


1998'de Rockstar Games, video oyunlarının kültür için diğer eğlence türleri kadar önemli olabileceği fikri üzerine kuruldu ve umarız bu evrimin bir parçası olma çabalarımızda sevdiğiniz oyunları yaratmışızdır.


Aralık ayı başlarında, bir sonraki Grand Theft Auto için ilk fragmanı yayınlayacağımızı size bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Bu deneyimleri hepinizle daha uzun yıllar paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.


Teşekkür ederim,

Sam Houser


Öte yandan zaten, bugüne kadar Gta 6 için birçok iddia ortaya atılmıştı. Rockstar resmi duyuruyu yapmadan birkaç saat önce Jason Schreier, Gta 6 için Bu hafta içinde erken bir duyuru olacağını söylemişti, aradan bir gün dahi geçmeden oyunun duyurusu yapıldı.


Oyun aralık ayının başlarında bir fragman göreceğiz, Oyunun çıkış tarihi 2024 sonu olarak tahmin ediliyor, Tam olarak ne zaman çıkıcağını göreceğiz.


Comments


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

bottom of page